Dobre miejsce, by nie zmarnować czasu: podyplomowo o SI
Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie po raz kolejny rekrutuje na studia podyplomowe związane ze sztuczną inteligencją.
Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie po raz kolejny rekrutuje na studia podyplomowe związane ze sztuczną inteligencją.
O doktoraty wdrożeniowe w zakresie sztucznej inteligencji w czwartej edycji programu MNiSW powalczyło 16 uczelni. Złożono 17 wniosków z 69 kandydatami. Pozytywną ocenę otrzymało 16 z nich.
Trzy lata arcyciekawych studiów doktoranckich, praca nad pionierską technologią i wynagrdzenie ok. 12 tysięcy złotych miesięcznie. Trwa nabór do programu doktoranckiego Microsoft Research PhD na PW. Tylko do 31 lipca.
Akademia Górniczo-Hutnicza otwiera nowy budynek dydaktyczny, w którym studenci będą mogli prowadzić badania i testy algorytmów sztucznej inteligencji w samochodach. Koszt budowy to ok. 30 mln zł.
Do 3 lipca trwa rekrutacja na studia drugiego stopnia na kierunku inżynieria obliczeniowa w Interdyscyplinarnym Centrum Modelowania Matematycznego i Obliczeniowego Uniwersytetu Warszawskiego
W poniższym artykule wykażę bezsensowność używania głębokiego uczenia czy sieci neuronowych do rozpoznawania obrazów na przykładzie rozpoznawania pisma odręcznego ze zbioru znaków MNIST.
Niemal 200 godzin wykładów i warsztatów na temat wykorzystywania sztucznej inteligencji w biznesie. Wśród wykładowców najlepsi polscy eksperci z obszaru nowych technologii. Trwa rekrutacja na studia podyplomowe Biznes.AI w Akademii Leona Koźmińskiego.
Studenci z Politechniki Poznańskiej napisali program prognozujący, gdzie na Ziemi pojawi się zakwit sinic. Znaleźli się wśród zwycięzców konkursu NASA Space Apps Challenge.
Ruszyła druga edycja konkursu na najlepsze polskie prace magisterskie z dziedziny uczenia maszynowego lub analizy danych. Zgłoszenia można przesyłać do końca stycznia. Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości 14 tys. zł.